آخرین اخبارایرانجهانسیاسی

نام و نام خانوادگی: وطن فروش غرب زده

باز هم بحث از محدودیت های جدید علیه ایران و حرف های مفت دول غربی و مذاکرات جدید به میان آمده است و حضرات اصلاح طلب به تبعیت از معبودان خود استارت تحمیل مذاکرات جدیدی بر نظام را زده اند. دیروز روزنامه آرمان مقاله ای نوشته احمد نقیب زاده از کارگزارانی های خدوم! منتشر کرده است که در آن با متنی به شدت ضعیف و شتاب زده از لزوم متوقف کردن فعالیت های موشکی و نیاز به شروع مذاکرات موشکی سخن گفته شده است. حقیقتا این حد از ترس و وادادگی از حضرات قابل درک نیست. بگذارید صریح تر باشیم و راحت تر سخن بگوییم. حضرات یا از سوی دشمنان نظام ساپورت می شوند و یا این که تمام وجودشان از ترس به لرزه افتاده است.

نام و نام خانوادگی: وطن فروش غرب زده

به گزارش بولتن نیوز، متن این یادداشت که به صورت اختصاصی در اختیار خبرنگار ما قرار گرفته به شرح زیر می باشد:

مگر می شود یک ایرانی که اتفاقا خود را پروفسور هم می داند و یک نظریه پرداز سیاسی است در اولین واکنش به تهدیدات عربستان و یاوه گویی های روسای جمهور ایالات متحده و فرانسه بدون هیچ مقاومتی وا بدهد و از توقف فعالیت های موشکی سخن بگوید. اگر انقلابی نیستید لااقل مسلمان که هستید. مگر حضرت حق در قرآن نفرموده اند که همواره خود را به قوی ترین سلاح ها تجهیز کنید و در مقابل دشمن ضعف نشان ندهید. آخر این چه سخنی است که استاد تمام دانشگاه دولتی ما به خورد ملت می دهد. جناب نقیب زاده باید توضیح بدهند که چه هدفی را از این یادداشت دنبال می کنند.

این جا یک سوال هم پیش می آید که چگونه است روزنامه کیهان بابت یک تیتر که ما با درست و غلطش هم کار نداریم، دو روز توقیف می شود اما کسی نمی گوید که روزنامه وزین! آرمان در مقاله ای به دوستان غربی و سعودی گرا داده است و به حمایت از یاوه های آن ها پرداخته است. چگونه است که تیتر کیهان امنیت ملی را مخدوش می کند و مقاله آرمان از امنیت ملی حمایت؟! اصلا سوال واضح تری بپرسیم، چگونه است که کیهان بابت تیتری علیه عربستان سعودی توقیف می شود اما آرمان که مقاله ای در حمایت از خواسته عربستان سعودی کار می کند، می شود موافق امنیت و یک نفر نیست که بگوید بالای چشمتان ابرو است. حداقل بیایید و با ما روراست باشید.

جناب دکتر نقیب زاده تحلیل فرموده اند که ایران در عرصه موشکی به هر چه می خواسته دست پیدا کرده است و دیگر کافی است. برد موشک های ایران عربستان را تهدید می کند پس ایران باید مراقب نگرانی عربستان باشد و دست و پای خود را جمع کند که خدای نکرده حکام فاسق و خونخوار سعودی ناراحت شوند. اندکی غیرت و وطن پرستی بد چیزی نیست. هنگامی که صحبت از کمک به سوریه و عراق و لبنان و فلسطین می شود، آن ها می شوند اعراب و غیر ایرانی و چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است؛ اما اگر عربستان حرف مفتی بلغور کرد، آقایان می شوند حامی منافع عربستان در ایران.

ایشان در جای دیگری از مقاله پر نکته خود گفته اند که اگر ما به خواسته های اروپا در زمینه موشکی بی توجه باشیم، آن ها نیز مانند ایالات متحده برای ما قدرت نمایی می کنند و ما باید از این بترسیم و پرچم سفید صلح را بالا ببریم و بگوییم که هر چه شما بگویید همان می شود. اگر اندکی وطن پرستی در وجودتان نیست، حداقل پس از آن چه که بر برجام رفت، سکوت پیشه کنید و دم نزنید. گویا بدعهدی ۳۹ ساله غربی ها با دولت های مختلفی که در ایران بر راس کار آمده اند را فر اموش کرده اید. به نظر می رسد مجددا باید بروید و یک دور تمام محفوظات تاریخی خود را دوره کنید تا به یاد بیاورید که همیشه تاریخ هیچ دولت غربی ای به تعهدات خود پایبند نمانده است و هر وعده ای که داده جز عده ای ساده لوح هیچ کس دیگری آن ها را نپذیرفته است؛ و البته که از بد حادثه در اغلب موارد همان حضرات ساده لوح مسئول امور کشور بوده اند.

امروز نیز گویا شرایط تغییری نکرده است. حضرات اصلاح طلب مجددا دستور کار جدیدی برای خود تعریف کرده اند. کلیدواژه مشخصی هم دارند. توقف فعالیت های موشکی مشابه آن چه که سال ها پیش با تعلیق انرژی هسته ای انجام شد و در سال های گذشته مجددا از طریق برجام بر کشور تحمیل گشت، تمام هدف غرب پرستان واداده است. هدفی که بار دیگر خبث طینت و نیت شوم آن ها را برای مردم روشن می کند و ثابت می کند که هیچ تغییری در رفتار این ها رخ نخواهد داد. این ها به دنبال وطن فروشی هستند و تحت هر شرایطی حاضرند هر چه که هست را بدهند برود تا دستشان به پای آمریکا برسد!

بر چسب ها

پیشنهاد سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

همچنین مشاهده کنید

Close
Close