نصف اعضای شورای شهر زنجان تغییر کرد

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=14737

فرماندار زنجان گفت: امروز مراسم تحلیف سه عضو علی‌البدل شورای شهر زنجان برگزار می‌شود که شامل اکبر اوصالی، منصور مرادلو و سرور رحیما زنجانی است.

رضا عسگری امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: امروز مراسم تحلیف سه عضو جدید شورای شهر زنجان برگزار می‌شود.

فرماندار زنجان گفت: پیش از این شورای شهر زنجان ۶ عضو داشت و با توجه به اینکه شورا باید ۹ نفره باشد، از همین رو با توجه به اتفاقات رخ داده تمهیدی اندیشیده شد که قبل از سال نو مراسم تحلیف سه عضو جدید دیگر برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه مراسم تحلیف در جلسه رسمی شورای شهر انجام خواهد شد، اضافه کرد: با معرفی این سه عضو جلسات شورا در سال آینده با حضور همه اعضای شورا برگزار خواهد شد.

عسگری ادامه داد: سه عضوی که امروز مراسم تحلیف آنها برگزار می‌شود به ترتیب آرای ماخوذه آقایان اکبر اوصالی، منصور مرادلو و خانم سرور رحیما زنجانی است.

به گزارش فارس، در پی اتفاقات رخ داده در دو ماه اخیر در مجموعه مدیریت شهری زنجان چهار عضو از ۹ عضو شورای شهر زنجان از سوی دستگاه‌های نظارتی از حضور در جلسات شورا منع شدند و نظارت قضایی برای آنها صادر شد که شامل آقایان سجاد خدایی، اسماعیل دویران، مسعود مرادخانی و حمیدرضا حمیدی بود، که به علت صدور نظارت قضایی نخستین عضو علی‌البدل یعنی رزاق محمدی به شورا معرفی و مراسم تحلیف وی برگزار شد.

در پی همین موضوع دو عضو یعنی آقایان (حمیدرضا حمیدی) و (اسماعیل دویران) از شورا استعفا دادند.

با توجه به اینکه با استعفای این دو عضو و ممنوعیت یک عضو دیگر برای حضور در جلسات شورا، درخواست برای جایگزینی اعضای علی‌البدل داده شده و امروز قرار است، مراسم تحلیف سه عضو علی‌البدل دیگر یعنی اکبر اوصالی، منصور مرادلو و سرور رحیما زنجانی برگزار شود.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close