نظارت اکیپ‌های بازرسی تا شب عید بر بازار طارم


ستار صفری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: به منظور کنترل بازار جلسات ستاد تنظیم بازار برای پایش بازار شب عید به طور منظم برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به این‌که سال گذشته بالغ بر ۹۴ تن میوه تنظیم بازار شب عید در سطح شهرستان توزیع شد، افزود: تقاضا در شهرستان بیش از این میزان بوده و کمبود آن باعث ایجاد مشکلات و نارضایتی مردم در سال گذشته شد.

صفری تاکید کرد: تمهیدات و اقدامات مقتضی جهت تامین میوه شب عید شهرستان باید به اندازه میزان تقاضا صورت گیرد تا مردم در شب عید برای تامین میوه دچار مشکل نشوند.

فرماندار طارم در ادامه، از توزیع میوه شب عید در ۱۱ واحد توسط اتحادیه تعاونی روستایی و اتاق اصناف در نقاط مختلف شهرستان خبر داد و افزود: شهرهای آب‌بر و چورزق، گیلوان، درام، دست‌جرده، تشویر و قلات از جمله نقاط توزیع میوه شب عید در شهرستان خواهند بود.

این مسئول تاکید کرد: مکان‌های توزیع میوه در شهرستان باید به گونه‌ای پیش‌بینی شود تا ضمن ایجاد سهولت دسترسی برای مردم، مشکلات ترافیکی مضاعفی را در شهرستان ایجاد نکند.

فرماندار طارم از تشدید نظارت‌ها بر بازار این شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: اکیپ بازرسی در شب عید بر  بازار شهرستان نظارت خواهد کرد.

وی با تاکید بر این‌که با متخلفان بازار در شهرستان برخورد خواهد شد، ادامه داد: از مردم نیز درخواست می‌شود در تنظیم بازار سهیم بوده و گران‌فروشی‌ها را حتما به سامانه ۱۲۴ گزارش کنند.

انتهای پیام


این مطلب در ایسنا منتشر شده و انتشار آن در زنجان سحر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست.
برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن