آخرین اخباراقتصادیایران

نقش فروشگاه خاص در افزایش قیمت خودروها/ دیجی‌کالا پراید را چقدر گران‌تر می‌فروشد؟ +عکس

همزمان با التهاباتی که اخیرا در بازار خرید و فروش خودروهای داخلی و خارجی به وقوع پیوسته و قیمت‌ها را نجومی و چندین برابری کرده است، سایت فروش اینترنتی دیجیکالا نیز به جمع گران‌کنندگان قیمت خودرو پیوست.

در حالی که قیمت انواع پراید در بازار طیق اعلام منابع رسمی و مشاهدات عینی، اختلافی بین ۱۰ تا ۱۴ میلیون تومانی با نرخ کارخانه دارد، قیمت این محصول در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بین ۱۶ تا ۱۸ میلیون تومان گرانتر از قیمت کارخانه در معرض فروش قرار داده شده است.

به عنوان نمونه در معاملات امروز بازار، قیمت خودروی پراید ۱۳۱ صفر ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود که همین مدل در فروشگاه دیجیکالا به قیمت ۳۸ میلیون تومان به فروش می‌رسد. همچنین خودروی پراید ۱۱۱ نیز در بازار امروز با قیمت ۳۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله میشود، اما دیجی کالا با قیمت ۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای فروش به نمایش گذاشته است.

قیمت پراید در دیجی کالا
گرانفروشی پراید به سبک دیجیکالا
قیمت خودرو در دیجی کالا
انواع مدل های خودرو در دیجی کالا با قیمت های دلخواه…!

اختلاف بیش از ۴ میلیون تومانی در قیمت فروش پراید ۱۱۱ و همینطور ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در نرخ سایپا ۱۳۱ می‌تواند پالس افزایش قیمت را به بازار دهد و سبب گرانتر شدن این محصول در سایر بازار ها باشد. به همین جهت نیز نیاز است سازمان‌های نظارتی دقت بیشتری بر نحوه فعالیت این فروشگاه اینترنتی داشته باشد.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close