وارونه نمایی رسانه‌های زنجیره‌ای اصلاح طلب از بیانیه گام دوم انقلاب +عکس

روز گذشته بیانیه راهبردی «گام دوم انقلاب» از سوی رهبر معظم انقلابصادر شد که بیان  ویژگی‌های جمهوری اسلامی، ثمرات و نتایج گام اول انقلاب و ماموریت‌های نسل جوان برای گام دوم انقلاب اسلامی بود.

امروز اغلب روزنامه های صبح کشور، تیتر یک خود را به صحبت‌های رهبر معظم انقلاب اختصاص داده بودند، اما برخی روزنامه‌های اصلاح‌طلب تنها بخشی از این بیانیه را تیتر یک خود کرده بودند که “انقلاب اسلامی همچون پدیده‌ای زنده و بااراده، همواره دارای انعطاف و آماده‌ی تصحیح خطاهای خویش است”.

با اینکه روح سخنان رهبری تماما یادآوری بزرگی اتفاق انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در طول چهل سال آینده و همچنین امید به آینده، جوانان و ماموریت‌های نسل بعدی بود، اما این روزنامه‌ها بدون در نظر گرفتن روح سخنان رهبری که افتخار به گذشته و امید به آینده انقلاب است، تنها بخشی را برجسته کردند که موجب می‌شود روح این بیانیه کاملاً به صورت وارونه به مخاطب ارائه شود.

استفاده از تیتر، برای برجسته سازی محتوای کلی یک پیام است اما در نظر نگرفتن روح سخنان رهبری برای انتخاب تیتر، به‌نحوی خیانت به تمام این بیانیه است که نقطه برجسته آن امید دادن به جوانان است نه تصحیح خطاهای گذشته.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن