خانه | آخرین اخبار | واگذاری عملیات گازرسانی ۱۰۰ روستای زنجان به سرمایه‌گذار/ ۱۵ هزار خانوار از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند

واگذاری عملیات گازرسانی ۱۰۰ روستای زنجان به سرمایه‌گذار/ ۱۵ هزار خانوار از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند

گازرسانی

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه عملیات گازرسانی به ۱۰۰ روستا به سرمایه‌گذار واگذار می‌شود، گفت: امسال ۱۵ هزار خانوار زنجانی از این نعمت برخوردار می‌شوند.

سید سعید عسگریان ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: امسال به ۱۵ هزار خانوار گازرسانی می‌شود و این در حالی است که سال گذشته عملیات گاز رسانی به ۲۵ هزار خانوار انجام شده است. ۱۰۰ روستا تا آخر فصل تابستان برای انجام عملیات گازرسانی به سرمایه‌گذار واگذار می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان بیان کرد: بعد از اتمام عملیات امسال گازرسانی بیش از ۹۰ درصد مناطق در استان گاز خواهند داشت و باقی مانده‌هایی که گاز ندارند روستاهای کم جمعیت و یا مناطق پراکنده‌ای است.

عسگریان با بیان اینکه عملیات گازرسانی به ۱۶۱ روستا به اتمام رسیده، تصریح کرد: ۱۶۱ روستا در حال اجرا است و ۱۵ هزار خانواری که مقرر شده است امسال عملیات گازرسانی انجام شود داخل همین تعداد روستا است.

جواد رحمتی، معاون امور عمرانی استاندار زنجان ابراز کرد: در سال ۹۴ حدود ۲۳ تا ۲۴ هکتار از اراضی را تغییر کاربری دادیم برای دستگاه‌هایی که بتوانند از طریق این راه برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره خود اقدام کنند.

رحمتی گفت: اگر فرض به اینکه هر متر زمین یک میلیون تومان ارزش افزوده داشته باشد حدود ۲۳۵ میلیارد تومان می‌شود و دستگاه‌های ذی‌ربط  اقدامات خود را در این زمینه ارائه دهند که چند هکتار از این راضی فروخته و تبدیل به منابع مالی شده است.

موارد دیگر را نیز امتحان کنید

کانتینر کانتینر قاچاق می‌آید؛ وزیراقتصاد توجیه و انکار می‌کند/ چند درصد قاچاق از مبادی رسمی وارد می‌شود؟

بیستم آبان ماه بود که مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصاد و دارایی در دیدار با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *