ورود بیش از ۲۷۰۰ مرسوله به هر واحد پستی زنجان


رضا حمیدپور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: پست استان زنجان در ۹ ماه امسال ۳ میلیون و ۹۳ هزار و ۲۵۴ مرسوله جابه‌جا کرده که تعداد مرسوله‌های صادره بیش از اقلام وارده است و این رونق اقتصادی استان را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه ۲ میلیون و ۱۷ هزار و ۶۲۰ مرسوله از استان صادر شده است، عنوان کرد: بیش از یک میلیون و ۷۵ هزار مرسوله نیز از ابتدای سال تا پایان آذرماه وارد استان شده و پست آن‌ها را به صاحبان‌شان تحویل داده است.

مدیرکل پست استان زنجان، پوشش مساحتی به ازای هر واحد پستی در سطح استان را ۵۶ کیلومتر اعلام کرد و افزود: در واقع هر واحد پستی ۲۷۴۵ نفر را زیر پوشش داده و خدمات را به مخاطبان ارائه می‌دهد.

این مسئول یادآور شد: در ۹ ماهه امسال هر واحد پستی ۲۷۷۲ مرسوله که وارد استان شده را تحویل گرفته و به ازای هر واحد نیز ۵۲۰۰ مرسوله به دیگر استان‌ها ارسال شده است.

حمیدپور با اشاره به وجود ۳۸۸ واحد پستی در استان، یادآور شد: ۱۲۹ دفتر ICT روستایی و ۱۷۵ نمایندگی پستی روستایی در سطح استان زنجان در راستای خدمت‌رسانی به مردم فعال است.

وی از فعالیت ۱۰ باجه پستی دولتی خبر داد و خاطرنشان کرد: ۷۴ دفتر پیشخوان نیز در استان فعال بوده و خدماتی از جمله امور بیمه‌ای، امور سجلی و ثبت‌احوال و گواهی‌نامه و تخلفات رانندگی و گذرنامه، شارژ کارت‌های مختلف اعتباری و کارت‌های دانشجویی، خدمات گمرکی، پست‌بانک و سایر موارد را ارئه می‌دهند.

انتهای پیام


این مطلب در ایسنا منتشر شده و انتشار آن در زنجان سحر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست.
برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن