وعده دوباره سازمان صمت استان زنجان : به کارگیری بالای ۷۰۰ نیرو با تکمیل خط تولید کارخانه فولاد ایجرود

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=6302

رئیس سازمان صمت استان زنجان‏ گفت: بیش از ۴۰ میلیارد تومان از بدهی‌های کارخانه فولاد ایجرود تسویه شد‏.

ناصر فغفوری در گفت‌وگو با موج رسا با اشاره به مشکلات کارخانه فولاد ایجرود اظهار کرد: اصلی‌ترین مشکل فولاد این است که اکنون این کارخانه در زمینه چدن فعالیت دارد و به همین دلیل در توجیه اقتصادی کمی به مشکل برخورده است.

وی ابراز کرد: این کارخانه اولویت خود را در این قرار داده تا تجهیراتی را وارد کرده و چدن را تبدیل به فولاد کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه فعالیت کنونی فولا ایجرود با توجه به حجم سرمایه‌گذاری توجیه ندارد، عنوان کرد: به طور یقین خط فولاد باید در این کارخانه تکمیل شود.

وی با اشاره به راه اندازی واحد کنسانتره آهن در کارخانه فولاد ایجرود گفت: راه اندازی این واحد در برنامه ما وجود نداشت اما مدیریت کاخانه با توجه به وضعیت بازار تصمیم به راه اندازی این واحد گرفته است.

فغفوری با بیان اینکه پیگیر مشکلات کارخانه فولاد ایجرود خواهیم بود، افزود: انتظار ما این است که بالای ۷۰۰ نفر در این کارخانه مشغول فعالیت شوند.

وی با اشاره به اینکه به کارگیری ۱۰۰ یا ۲۰۰ نفر در کارخانه فولاد ایجرود برای ما قابل قبول نیست، تصریح کرد: کل شرکت فولاد ایجرود به یک سرمایه گذار جدید چینی واگذار شده است.

رئیس سازمان صمت استان زنجان بیان کرد: سرمایه گذار جدید چینی بالای ۴۰ میلیارد تومان از بدهی‌های دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی را به صورت کامل تسویه کرده است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close