ووشو زنجان ، قهرمان رقابت‌های بزرگسالان کشور

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=10481

تیم ووشو زنجان عنوان نخست رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان کشور (انتخابی تیم‌ملی) را از آن خود کرد.

رقابت‌های ووشو قهرمانی کشور (انتخابی تیم‌ملی) با حضور ۴۰۵ ورزشکار در قالب ۳۵ تیم به میزبانی البرز برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها تیم زنجان در مجموع دو بخش ساندا و تالو توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

در این رقابت‌ها، تیم زنجان با کسب ۵ مدال طلا و یک نشان برنز عنوان نخست را به دست آورد، تیم تهران الف با ۳ مدال طلا، ۳ نقره و ۲ برنز در جایگاه دوم ایستاد و فارس نیز با کسب ۳ مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز مقام سومی این دوره از مسابقات را به دست آورد.

در بخش تالو، سیدمحمد حسینی در فرم‌های گوئن‌شو، چانگ‌چوان و دائوشو با قرار گرفتن در جایگاه نخست، سه مدال ارزشمند طلا را برای ووشو زنجان به ارمغان آورد. تیم دوئیلین زنجان با ترکیب فرهاد احمدی، رسول محمدلو و داوود بهرام‌خانی چهارمین مدال طلا را برای زنجان کسب کرد و توحید هدایت‌پور نیز در فرم چیانگ‌شو با قرار گرفتن در جایگاه سوم، صاحب گردن‌آویز برنز شد.

در بخش ساندای این مسابقات نیز سهم زنجان کسب یک مدال طلا بود که افشین سلیمی در وزن منهای ۶۵ کیلوگرم عنوان قهرمانی را از آن خود کرد تا تیم ووشو زنجان در پایان این مسابقات عنوان قهرمانی را با کسب ۵ مدال طلا و یک نشان برنز به دست آورد.

در این رقابت‌ها هادی محمدی و مجید حسنلو، دو ورزشکار زنجانی بودند که در قالب تیم‌های البرز و خراسان‌جنوبی به روی تالوفیلد رفته و موفق به کسب مدال شدند.

رقابت‌های ووشو قهرمانی بانوان کشور (انتخابی تیم‌ملی) نیز به میزبانی سالن شهید اقدمی تبریز برگزار شد که در بخش ساندا و در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم، مهناز مقدم‌آقاجری از زنجان با قرار گرفتن در جایگاه دوم، مدال نقره این دوره از رقابت‌ها را به دست آورد.

گفتنی است، ورزشکاران برتر این دوره از مسابقات به مرحله نخست اردوی تیم‌ملی ووشو بزرگسالان دعوت خواهند شد تا خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا که قرار است سال آینده به میزبان هند برگزار شود، آماده کنند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close