گریه دختر پرسپولیسی و دلار ۲۰ هزار تومانی!

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=5226

پس از پایان بازی پرسپولیس و کاشیما کلیپی در گروه ها و کانال های باصطلاح اصلاح طلب بسرعت دست به دست شد که در آن در ورودی ورزشگاه با دختری در حال گریه مصاحبه کرده که می گفت اگر بمیرمم دیگه هیچ آرزویی ندارم!

به واقعی یا غیر واقعی بودن فیلم و گریه و دستمال کاغذی و دقت نظر دخترک کاری ندارم بلکه بحثم این است که این باصطلاح اصلاح طلبان عجب ناقلاهایی هستند!

یک شبه دلار ٣٨٠٠ تومانی را به ٢٠ هزار تومان هم رساندند و حالا کمدی و نمایش بازی می کنند.

با هدف سرگرم کردن مردم و فرار از پاسخگویی بخاطر عملکرد فاجعه بار خود، تا یکی دو سال پیش اگرکودکی در بشاگرد هم سرما میخورد می گفتند تقصیر دولت سابق است و حال که خود دولت سابق شده اند و همچنین اصحاب فتنه و حلقه انحراف در چهار راه و مرکز عملیات پوپولیستی به هم رسیده اند مقصران جدیدی مثل صدا و سیما، کمیته امداد و ارتش و سپاه یافته و بافته اند و از طرف دیگر تمام هم و غم شان شده کنسرت بازی و رفتن یا نرفتن دختران به ورزشگاه و … و رقص و آواز و مسافرت به دبی و استانبول!

یک‌وقت فکر نکنید بنده با مسافرت و رفتن به خارج مخالفم! نه اشتباه نکنید!

ولی خداییش عمیقا دلم برای اون دخترک سوخت چون او نمیدانست و نمیداند که خود اولین و اصلی ترین قربانی این بازی! است اون نمیداند که استفاده ابزاری و استعمار و استثمار یعنی چی!

این جماعت پر حرف و وراج، پرادعا و زیاده خواه از سویی خود حقوق نجومی و پاداش های میلیاردی هوپولی هوپو می کنند و به نزدیکان و هم قطاران خود وام های چند هزار میلیاردی می دهند و از سوی دیگر جوانان و آینده سازان کشور را تشویق به بیهودگی و ولنگاری می کنند.

بدون تعارف تقریبا همه خروجی مغز و افکار آنها (برای عوام) حول و حوش … است ولاغیر! البته به آزادی تعریف و تعبیرش میکنند! که بنظر هنر دیگری برای ارائه و عملیات ندارند!

اون هم از بزرگشون که بزرگترین هنرش تَکرار سلام بر دختران سلام بر پسران بود!
واقعا آدمی تا کجا میتواند سقوط کند!؟

سطح توقع و دغدغه بعضی عوام را تا کجا تنزل داده اند!!!

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close