۳۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند زنجانی اهداء می‌شود

– به گزارش زنجان سحر –

رحمان هادی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شده است صبح فردا ۳۰ سری جهیزیه به ۳۰ نوعروس نیازمند استان زنجان با حضور مسئولان استانی ارسال شود.

وی با بیان اینکه مجری این کار خیر، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) است، تصریح کرد: برای این ۳۰ جهیزیه مبلغی بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال هزینه شده است.

دبیر قرارگاه گروه‌های جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان زنجان تشریح کرد: در تهیه این سرویس‌های جهیزیه سعی شده وسایل ضروری زندگی همچون تلویزیون، جاروبرقی، یخچال، فرش، سرویس‌های چینی و قرآن تهیه شود تا این نوعروسان در آغاز زندگی خود مشکلی اساسی نداشته باشند و به لطف خدا زندگی خود را به خوشی آغاز کنند.

خراسان جنوبی| مشکلات اقتصادی تأمین جهیزیه نوعروسان را دشوار کرد/ کمک رسانه‌یاران به نیازمندان
‌دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه: برنامه‌های زیادی برای گسترش ازدواج آسان داریم / توزیع ۳۱ هزار سری جهیزیه
۲۳ هزار سری جهیزیه بین نوعروسان توزیع شد
توزیع ۷۸ سری جهیزیه سپاه ثارالله استان کرمان در مرحله دوم رزمایش مومنانه به روایت تصویر

وی با بیان اینکه این نوعروسان نیازمند زنجانی توسط گروه‌های جهادی شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: اعتبار مالی برای خریداری این سرویس‌های جهیزیه از سوی خیران، گروه‌های جهادی و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تامین شده و  لازم به ذکر است که برای تامین هر سری جهیزیه حدودا ۳۵۰ میلیون ریال هزینه شده است. البته سعی شده این اقلام به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه خریداری شود تا  در بسیاری از هزینه‌ها صرفه‌جویی انجام بگیرد.

انتهای پیام/ی


منبع : تسنیم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *