۷۰۶ زندانی زنجانی مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=6688

مدیرکل زندان‌های استان زنجان گفت: تا کنون۷۰۶ نفر از زندانیان استان مشمول عفو مقام معظم رهبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب ایران اسلامی شده‌اند.

علاءالدین کریمی امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: با موافقت مقام معظم رهبری با پیشنهاد عفو ریاست قوه قضائیه که به مناسبت چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی انجام گرفت موجب آزادی و تخفیف مجازات تعداد زیادی از زندانیان استان شد.

مدیرکل زندان‌های استان زنجان با قدردانی از مراجع قضایی استان به علت تلاش ویژه در اجرای این بخشنامه افزود: این امر گامی اساسی در کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها و دستیابی به اهداف اصلاحی و تربیتی مددجویان خواهد بود.

وی از آزادی ۳۳۵ نفر و تخفیف مجازات ۳۷۱ نفر از زندانیان استان خبر داد و گفت: تا کنون۷۰۶ نفر از زندانیان استان مشمول عفو مقام معظم رهبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب ایران اسلامی شده‌اند.

کریمی ابراز امیدواری کرد: در روزهای آینده آمار زندانیان مشمول عفو مقام معظم رهبری در سطح زندان‌های استان افزایش پیدا کرده و با اجرای کامل این بخشنامه که در راستای رأفت اسلامی صورت می‌پذیرد، تعداد قابل توجهی از زندانیان در آستانه عید نوروز به جامعه بازگشته و موجبات خوشحالی خانواده‌های آنها فراهم شد.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close