اطلاعات سپاه زنجان بزرگ‌ترین انبار قاچاق را شناسایی کرد /کشف انواع خشکبار، آجیل، سیب، پرتغال و ‌دارو در این انبار

– به گزارش زنجان سحر –

محسن سهندی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  زنجان  اظهار داشت: سه روز قبل با کمک نیروهای اطلاعات و بازرسان بسیج اصناف سپاه شهرستان زنجان در یکی از نقاط شهر زنجان، بزرگترین محموله قاچاق در استان زنجان کشف شد. طبق نظر کارشناسان ارزش کالاهای احتکاری بیش از ۲۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

وی با بیان اینکه به زودی محتکرین تحویل مراجع قضائی خواهند شد، تصریح کرد: این احتکار یک احتکار منحصر به فردی بوده است. همه اقلام ضروری در این انبار وجود دارد. انواع خشکبار، آجیل، سیب، پرتغال و حتی دارو در این انبار احتکار شده بود که خوشبختانه با تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای اطلاعات سپاه شهرستان زنجان کشف شد.

۲۴ تن نخ فلامنت احتکار شده در انبارهای ری کشف شد
۲۱ میلیارد ریال لاستیک احتکار شده در کاشان کشف و ضبط شد
مشکل کمبود مرغ در استان کرمان کجاست؟ تأمین و توزیع یا احتکار و خروج مرغ از استان

فرمانده سپاه ناحیه زنجان خرما، برنج، لیمو ترش، شیره انگور، کشمش و رب انار را از دیگر اقلام کشف شده برشمرد و خاطرنشان کرد: متاسفانه اولویت قرار دادن منافع شخصی توسط محتکرین سبب می‌شود که این افراد منافع جامعه را در نظر نگیرند و فقط به فکر منافع مالی و شخصی خود باشند. در این روزها کشور عزیزمان در تحریم‌های ظالمانه آمریکا قرار گرفته و در شرایط بد اقتصادی قرار دارد و متاسفانه برخی‌ها به جای اینکه به فکر همبستگی ملی باشند فقط به فکر منافع شخصی خود هستند.

انتهای پیام/ش


منبع : تسنیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن