اهانت به اسلام نشان‌گر به بن‌بست رسیدن غرب در مقابل اقتدار اسلام است

«حجت‌الاسلام احمد سالک‌کاشانی» نماینده سابق مردم اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی زنجان سحر؛ ضمن محکومیت اقدام برخی کشورهای اروپایی در اهانت به اسلام، قرآن و رسول اکرم(ص)، اظهار داشت: خوشحال هستیم که در قرن بیست و یکم، انقلاب اسلامی ماهیت منافقین و دشمنان خود را به جهانیان نشان داد.

 
وی تصریح کرد: اگر امروز آمریکا و اروپا با تمام توان و قدرت و حتی همراهی مزدوران‌شان در خلیج فارس، از طریق ابزار رشد تکنولوژی مثل ماهواره و فضای مجازی به اسلام، انقلاب اسلامی و مقدسات اسلام حمله می‌کنند و شایعاتی علیه اسلام ایجاد می‌کنند در حقیقت نشان‌گر به بن بست رسیدن غرب در مقابل قدرت و اقتدار اسلام در قرن حاضر است.
 
نماینده سابق مردم اصفهان با بیان اینکه اروپایی‌ها زندگی‌شان را بر مبنای دانش دانشمندان اسلامی بسته‌اند افزود: اروپایی‌ها هیچ چیزی نداشتند و گوی سبقت در صنعت و مسائل دیگر را از اسلام ربودند و مدام بر سر کشورهای اسلامی کوبیدند تا خودشان را در جهان جا بیاندازند؛ به تعبیر دیگر در واقع سرمایه اصلی غرب اسلام و دانشمندان اسلامی هستند.
 
سالک به توهین و اهانت سلمان رشدی به اسلام اشاره کرد و گفت: سوال اینجاست که چرا در شرایط فعلی علیه اسلام، قرآن، پیامبر (ص) اینگونه هجمه وارد می کنند؟ پاسخ به این سوال نشان از دو چیز است؛ اول اینکه اقتدار و قدرت بازدارندگی اسلام ناب محمدی به محوریت انقلاب اسلامی و ولایت فقیه در جهان و دوم اینکه شکست فاحش اندیشه‌ها و سیاست‌های کشورهای اروپایی و عناصر مزدور آن‌ها در جهان است.
 
وی بیان داشت: امروز عربستان سعودی و امارات که از مزدوران و نوکران دست به سینه آمریکا و اسرائیل هستند به این نتیجه رسیده‌اند که با وابسته کردن خودشان به قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی شاید بتوانند از بن بستی که در آن هستند نجات پیدا کنند در حالی که اشتباه می‌کنند.
 
سالک در پایان گفت: این گونه دشمنی‌های آشکار نشان از ضعف قدرت و توانمندی غربی‌ها در مقابل قدرت اسلام است و در نهایت پیروزی با اسلام است و ان‌شاالله حکومت عدل الهی به سرپرستی حضرت حجت ابن الحسن(عج) شکل خواهد گرفت و انقلاب اسلامی الگوی این حرکت است.
 
انتهای پیام/

منبع : راه دانا

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا