تایید صلاحیت ۷۳ درصدی نامزدهای انتخابات شورای شهر در استان زنجان

فرماندار شهرستان زنجان از تایید صلاحیت ۲۴۱ کاندیدای انتخابات شورای شهر در زنجان خبر داد و گفت: ۷۷ نفر نیز در این فرآیند رد صلاحیت شدند.

رضا عسگری امروز در گفت‌و‌گو با فارس اظهار کرد: فرآیند تایید صلاحیت کاندیداهای شوراهای شهر در شهرستان زنجان به پایان رسید.

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه از ۳۳۰ ثبت‌نام کننده در انتخابات شوراهای شهرهای زنجان ۲۴۱ نفر تایید صلاحیت شدند، افزود: ۷۷ نفر رد صلاحیت شده و ۱۴ نفر نیز انصراف دادند که از این تعداد ۱۱ نفر قبل از بررسی صلاحیت و سه نفر پس از آن انصراف خود را اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه ۲۲۳ نفر در شهر زنجان تایید صلاحیت شدند و صلاحیت  ۶۸ نفر رد شده است، اضافه کرد: ۱۴ نفر  نیز انصراف خود را اعلام کردند.

عسگری با اشاره به اینکه در شهر ارمغانخانه هفت نفر تایید صلاحت شده و هفت نفر رد شدند، اضافه کرد: در شهر نیک پی نیز یک نفر تایید وصلاحیت شده و  دو نفر رد شدند.

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه داوطبان تا چهار روز مهلت دارند اعتراض خود را به هیأت نظارت ارائه کنند تا بررسی مجدد انجام شود، گفت: این اعتراض مکتوب اعلام و نتیجه بررسی مشخص می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به فرآیند برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا در زنجان عنوان کرد: فعالیت کاندیداهای انتخاباتی رصد می‌شود و از هر گونه تبلیغات زودهنگام پیشگیری خواهد شد.

عسگری با اشاره به اینکه داوطلبان شرکت در انتخابات شوراها در زمینه فعالیت‌های خود قانون را رعایت کنند، گفت: در صورت مشاهده تخلف با افراد برخورد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا