تشکیل حوزه علمیه خواهران گام بزرگ برای توسعه فرهنگ دینی است


به گزارش زنجان سحر به نقل از مهر، آیت الله علی خاتمی شامگاه سه شنبه در آئین بازگشایی مدارس حوزه علمیه خواهران در محل حوزه علمیه خواهران زنجان، گفت: تشکیل حوزه علمیه خواهران گام بزرگ برای توسعه فرهنگ دینی در جامعه است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان بر لزوم تبلیغ و ترویج ناب اسلام محمدی در جامعه تاکید کرد و گفت: دانشجویان و طلاب در حوزه‌های علمیه در ترویج این امر بسیار مهم نقش بسیار مهمی دارند.

خاتمی با بیان اینکه حضور طلاب موجب اعتلای فرهنگی دینی جامعه می‌شود، تاکید کرد: باید در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد و حضور بانوان در حوزه‌های علمیه تقویت شود.

وی با بیان اینکه کسب بزرگترین موفقیت‌ها با توسل به قرآن حاصل محقق می‌شود، گفت: تحصیل در حوزه‌های علمیه در ترویج فرهنگ و معارف اسلامی بسیار مهم است و باید این مهم مورد تاکید قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه حضور روحانیون و طلاب در جامعه بسیار تأثیرگذار است، ابراز کرد: حوزه علمیه زنجان در آموزش علوم دینی به بانوان موفق عمل کرده و بانوان طلبه نقش بسیار مهمی در تربیت قشر جوان دارند و باید خواهران ولایی و دینی را در جامعه تربیت کنند.

کد خبر ۵۳۰۵۱۸۹


منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا