تعرفه آرایشگاههای زنانه از سوی سازمان صمت زنجان افزایش نمی یابد


به گزارش زنجان سحر

طلعت نهاوندی در گفت‌وگو با خبرنگار بازار با بیان اینکه آرایشگاههای زنانه در زنجان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند، گفت: متاسفانه این صنف در استان در ایام کرونا هم بیشترین خسارت را متحمل شدند و دولت هیچ گونه حمایتی را  از این صنف تاکنون نداشته است. 

وی اظهار کرد: درصد زیادی از آرایشگران در استان سرپرست خانوار بوده و اجاره نشین هستند و با کمترین تعرفه خدمات لازم را ارائه می دهند و در مدت سه سال تنها دو درصد تعرفه آرایشگاههای زنانه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افزایش یافته و این در مقابل گرانی ها و تحریم ها بسیار کم است و ظلم بسیار بزرگی در حق آرایشگران است. 

رئیس اتحادیه آرایشگاه های زنانه شهرستان زنجان گفت: در ایام کرونا آرایشگاه‌های زنانه بیشترین خسارت از کرونا را دیدند و بیشتر مشاغل آسیب دیده از کرونا تسهیلات دریافت کردند ولی صنف آرایشگران تسهیلاتی دریافت نکرده است. 

نهاوندی تاکید کرد: در راستای جلوگیری از شیوع کرونا موارد بهداشتی با دقت رعایت شده و بازرسی سرزده توسط اتحادیه از آرایشگاههای زنانه روزانه انجام می شود.

وی افزود: از دولت درخواست می شود از صنف آرایشگران هم حمایت لازم را داشته باشد چرا که کرونا بیشترین آسیب را به این صنف وارد کرد و افراد زیادی بیکار شدند. 

رئیس اتحادیه آرایشگاه های زنانه شهرستان زنجان تصریح کرد: همچنین از سازمان صنعت،معدن و تجارت استان درخواست می شود نسبت به افزایش تعرفه آرایشگاههای زنانه در استان مساعدت لازم را داشته باشند. 

نهاوندی افزود: در استان زنجان آرایشگاه های زیر زمینی نداریم و فعالیت شان قانونی بوده و پروانه کسب دارند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا