تقدیر شورای عالی مدارس اهل سنت از ستادهای مردمی مقابله با کرونا


به گزارش زنجان سحر به نقل از مهر، سید عبدالجلیل قتالی طی پیامی از ستادهای مردمی مقابله با کرونا در کشور تقدیر و تشکر کرد. در این پیام آماده است: قال رسول الله صلی الله علیه وسلم: «من نفس عن مؤمن کربه من کرب الدنیا، نفس الله عنه کربه من کرب یوم القیامه» رسول خدا صلی الله علیه وسلم می‌فرماید: «کسی که مشکلی از مشکلات دنیوی مؤمنی را برطرف کند، خداوند مشکلی از مشکلات روز قیامت او را رفع خواهد کرد».

اینک که ویروس کرونا و شیوع سریع و فراگیر آن، جریان طبیعی زندگی قریب به اتفاق مردم را مختل کرده و بسیاری از همشهریان ما را نیز دچار مشکل نموده است، جای بسی خوشحالی است که شما با همدلی و همراهی دوستان و همکاران‌تان در ستادها و کمپین‌های مردمی، در کنار آنان ایستاده و خیرخواهی و نوع دوستی خویش را به نمایش گذاشته‌اید.

بدون شک، لحظه لحظه‌ی تلاش‌های مخلصانه‌تان برای کنترل ورود و خروج شهرها و روستاها، ضد عفونی کردن سطوح و معابر، تهیه ماسک، جمع آوری و توزیع کمک‌های معیشتی برای افراد نیازمند، یا هر عمل دیگری که در جهت حفظ سلامتی مردم و حمایت از آنان صرف می‌کنید، در میزان حسنات‌تان قرار خواهد گرفت.

برحسب وظیفه و به سهم خود لازم می‌دانیم صمیمانه از این یاری‌رسانی و خدمت داوطلبانه و ارزشمند شما سپاسگزاری نمائیم. این همت والای شما را ارج می‌نهیم و پاداش شما را از ذات باری تعالی مسألت می‌نمائیم.

با توجه به اینکه مردم عزیز ما همچنان نیازمند حمایت‌های همه جانبه می‌باشند، لذا شایسته است که ما نیز همچنان در کنار همدیگر باشیم و از هیچ تلاشی در جهت حمایت و حفظ سلامت جسمی و روحی آنان دریغ نورزیم.

کد خبر ۴۸۹۴۰۷۰

منبع : مهر

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا