تقویت گشت‌های نیروی انتظامی در زنجان‌ / امنیت شهرک‌های اقماری را نامحسوس تامین می‌کنیم + فیلم

– به گزارش زنجان سحر –

سرهنگ آرش خلخالی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  زنجان  اظهار داشت: جای جای ایران اسلامی حتی به سانت و وجب تحت حفاظت نیروی انتظامی است و جایی در این کشور وجود ندارد که پلیس به آن محل اشرافیت نداشته باشد.

وی در واکنش به اعتراضات مردم روستای گاوازنگ و حاشیه‌نشین‌های شهر زنجان مبنی بر عدم حضور ماموران پلیس در این نقاط گفت: برخی‌ از این ساکنان عنوان می‌کنند که حضور پلیس را احساس نمی‌کنیم و یا اینکه حضور پلیس ملموس نیست؛ قرار نیست که شما حضور پلیس را مشاهده کنید و پلیس هرجا که نیاز باشد حضور دارد و تحت تکالیف ذاتی خود عمل خواهد کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان با بیان اینکه مردم نباید انتظار داشته باشند که در سر هر کوچه نیروی پلیس حضور داشته باشد، تصریح کرد: مردم باید این انتظار را از ما داشته باشند که پلیس امنیت آن‌ها را تامین کند.

وی شهر زنجان را یکی از مراکز امن کشور توصیف کرد و افزود: امن بودن زنجان به راحتی میسر نشده و زحمات زیادی برای آن کشیده شده است. حضور پلیس به شکل هوشمندانه، قدرتمندانه و غیرعینی در حوزه‌های استحفاظی خود اعم از کلانتری‌های شش‌گانه و مراکز درون شهری و پاسگاه‌های برون‌شهری سبب شده که همچنان زنجان به عنوان شهر امن در کشور معرفی شود و مولفه‌های یک شهر امن را دارا باشد.

مرگ تدریجی گاوازنگ بیخ گوش بی‌تدبیری مسئولان زنجانی مشهود است + فیلم
مصائب مردمان روستایی در ۳ کیلومتری زنجان / وقتی “منطقه گاوازنگ” جایگاهی در نقشه‌های ماهواره‌ای ندارد + فیلم

سرهنگ خلخالی در ادامه با تاکید بر اینکه نیاز است که‌ گشت‌‌های پلیس همواره تقویت شوند، خاطرنشان کرد: البته تقویت گشت‌های پلیس همواره اندیشیده می‌شود و فقط مربوط به یک برهه زمانی نیست. پلیس همواره برنامه‌ریزی دقیق و عملیاتی را برای برقراری امنیت در شهرک‌های اقماری دارد و با معتادان متجاهر و اراذل و اوباش با جدیت برخورد می‌کند.

وی تشریح کرد: کسانی که مخل آسایش و امنیت مردم هستند بدانند که همواره تحت اشرافیت کامل پلیس قرار دارند و قطعا پلیس تمام قد مقابل این افراد می‌ایستد.

انتهای پیام/ش


منبع : تسنیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا