خرید مطمئن و آنلاین بیمه از اولین کارگزاری بر خط بیمه کشور

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر با اشاره به دریافت اولین مجوز رسمی کارگزاری برخط بیمه توسط این شرکت برای سامانه بیمه سی، این سامانه را قابل اطمینان ترین سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه عنوان کرد.

ایوب توحید نیا اظهار داشت: مجوز برخط شرکت آینده نگر ۳۰ مهر امسال صادر شده بود و مراسم رسمی اعطای این مجوز در ایام مبارک دهه فجر برای این شرکت و ۴ شرکت دیگر که موفق به دریافت مجوز برخط شده بودند، برگزار شد.

وی در زمینه اهمیت این مجوز، افزود: از بین بیش از ۱۰۰ شرکت متقاضی مجوز برخط، تنها ۵ شرکت موفق به دریافت آن شده‌اند و شرایط لازم و زیرساخت‌های ضروری را برای دریافت این مجوز دارا هستند.

بیمه سی، پیشرو و نوآور در حوزه فروش آنلاین بیمه

بنیانگذار سامانه بیمه سی گفت: شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه بیمه آنلاین فعالیت می‌کند و با ارائه سامانه بیمه سی از ابتدای امسال، اهدافی چون کاهش هزینه‌های حمل و نقل درون شهری، کاهش خطرات و ریسک‌های ناشی از مراجعه حضوری، الکترونیکی و آنلاین کردن فرایند خرید انواع بیمه و فراهم آوردن امکان مقایسه سریع برای خرید بهترین و مقرون به صرفه‌ترین بیمه نامه را برای مشتریان خود، پیگیری می‌کند.

توحیدنیا اظهار کرد: این شرکت از اوایل سال ۹۹ با راه اندازی سامانه بیمه سی، خدمات مقایسه و خرید آنلاین بیمه را درسایت bimasi.ir  ارائه می‌دهد و علاوه بر فروش انواع بیمه، مشاوره رایگان بیمه ای نیز در این سایت انجام می‌گیرد.

وی در زمینه تلاش بیمه سی برای قطع زنجیره کرونا از طریق ارائه آنلاین خدمات بیمه ای، گفت: در این سامانه علاوه بر ارائه خرید آنلاین بیمه شخص ثالث اتومبیل، بیمه نامه آتش سوزی وزلزله و بیمه نامه درمان تکمیلی خانواده، بیمه نامه کرونا نیز ارائه شده است و بر اساس نیازهای روز مردم قدم به قدم موارد جدید بیمه ای به این سامانه اضافه می‌شود.

از خرید تا خسارت در کنار شما

توحیدنیا ادامه داد: از مزیت‌های استفاده از سامانه بیمه سی می‌توان در وحله اول به نیاز نداشتن برای مراجعه حضوری اشاره کرد. به خصوص اینکه این روزها خطرات بیماری کرونا نیز به سایر دشواری‌های مراجعه حضوری اضافه شده و این عدم مراجعه علاوه بر کاهش ریسک، می‌تواند در زمان و هزینه نیز صرفه جویی کند. در ادامه نیز خرید از بیمه سی این مزیت را به خریداران می‌دهد که بیمه نامه را بر اساس نیاز واقعی خود و بودجه ای که تعریف کرده‌اند خریداری کنند. اجباری به خرید از یک شرکت بیمه خاص نیست و تلاش می کنیم به ساده‌ترین شکل ممکن تفاوت‌های قیمتی و پوششی انواع بیمه نامه‌ها را به مشتری ارائه کرده و امکان مقایسه را به طور کامل فراهم کنیم.

وی خاطر نشان کرد: همچنین خریداران از این سامانه کارشناسان ما را همیشه در کنار خود خواهند دید و به خصوص در زمان دریافت خسارت احتمالی نیازی به تخصص بیمه ای نداشته و بدون سردرگمی به خواسته خود خواهند رسید. به طوریکه عموم مردم می توانند به صورت آنلاین با مراجعه به سایت سامانه بیمه سی به آدرس bimasi.ir و یا نصب اپلیکیشن بیمه سی درگوشی همراه از خدمات بیمه مورد نیاز بهره مند شوند.

مشاوره رایگان بیمه‌ای برای همه مردم ایران

وی گفت: کارگزار رسمی بیمه به نوعی وکیل ومشاور بیمه‌ای بیمه گذاراست در این راستا، بیمه گذار با مراجعه به دفاتر یا سایت کارگزاربیمه می‌تواند نیازهای بیمه‌ای خود را مطرح کند و کارگزاربیمه با توجه به خواسته مشتری بیمه‌های مورد نیاز را با کمترین قیمت و بیشترین پوشش ممکن از شرکت‌های بیمه‌ای دارای مجوز از بیمه مرکزی تهیه کرده و ازخرید بیمه نامه تا خسارت در کنار مشتری باشد.

کسب درآمد آسان از سامانه بیمه سی

توحید نیا در پایان ضمن دعوت از عموم مردم برای همکاری با سامانه بیمه سی، تاکید کرد: علاقمندان به فعالیت در حوزه بیمه و به خصوص دانشجویان علاقمند می‌توانند با عضویت و همکاری در بخش بازاریابان سامانه بیمه سی علاوه بر داشتن یک درآمد پایدار از خدمات آموزشی سامانه و سایر خدمات ارائه شده نیز به رایگان استفاده کنند.

مراسم اعطای مجوز برخط به شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر و سامانه بیمه سی به میزبانی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، علیرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی و هیات عامل بیمه مرکزی و مدیران عامل شرکت‌های بیمه‌ای وجمعی از استارتاپ‌های فعال در حوزه بیمه برگزار شد.

م. خ


منبع : ایرنا

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا