دانشجویان زنجانی به کدام مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند؟

واکسیناسیون دانشجویان شهرستان زنجان از امروز (۱۶ شهریورماه) تا سوم مهرماه آغاز شده است.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، واکسیناسیون کووید – ۱۹ دانشجویان از امروز تا سوم مهرماه در شهرستان زنجان آغاز شده است.

دانشجویان ورودی ۱۳۹۵ و قبل از آن در بازه زمانی ۱۶ تا ۱۹ شهریورماه، دانشجویان ورودی ۱۳۹۶ در بازه زمانی ۲۰ تا ۲۲ شهریورماه، دانشجویان ورودی ۱۳۹۷ در بازه زمانی ۲۳ تا ۲۵ شهریورماه، دانشجویان ورودی ۱۳۹۸ در بازه زمانی کاربردی از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ شهریورماه، دانشجویان ورودی ۱۴۰۰ در بازه زمانی اول تا سوم مهرماه به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

همچنین دانشگاه‌های آزاد، پیام‌نور، فنی و حرفه‌ای الغدیر، فنی و حرفه‌ای قائم، روزبه و دانشجویان بومی برای دریافت واکسن به مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد واقع در اعتمادیه و دانشگاه سراسری زنجان و دانشجویان بومی برای دریافت واکسن به مرکز واکسیناسیون دانشگاه زنجان مراجعه کنند.

دانشگاه علوم پایه و دانشجویان بومی می‌توانند برای دریافت واکسن به مرکز واکسیناسیون به دانشکده داروسازی در پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان و دانشجویان دانشگاه بومی می‌توانند برای دریافت واکسن به پایگاه سلامت شماره ۱۱ مراجعه کنند.

گفتنی است برای جلوگیری از ازدحام و تجمع دانشجویان صرفاً در تاریخ و مراکز تعیین شده پذیرش خواهند شد و برنامه پذیرش دانشجویان جامانده به هر دلیلی (بیماری فعال، مراجعه نکردن طبق برنامه و …) متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارائه کارت ملی و کارت دانشجویی الزامی بوده و دانشجویانی که فاقد کارت دانشجویی هستند می‌توانند برگه انتخاب واحد آخرین ترم تحصیلی را ارائه کنند.

قابل ذکر است دانشجویان دانشگاه‌های سایر استان‌ها که بومی زنجان هستند، به استناد شناسنامه با کدملی پذیرش خواهند شد و دانشجویانی که از سایر دانشگاه به عنوان مهمان مشغول به تحصیل هستند، پذیرش خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا