دخالت در امور شهرداری زنجان را برنمی‌تابیم


حسین حمزه‌لوپاک در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه از ابتدای هفته جاری، استماع برنامه‌های کاندیداهای دواطلب پست شهرداری آغاز شده و شاهد حضور کاندیداهای تصدی شهرداری زنجان هستیم، اظهار کرد: طبق آخرین آمار، تا به امروز هفت نفر به عنوان کاندیدای تصدی شهرداری زنجان مطرح هستند.

وی یادآور شد: برای اینکه شائبه‌ای در خصوص زمان‌بندی اعلام برنامه کاندیداهای تصدی شهرداری زنجان وجود نداشته باشد، تعیین زمان اعلام برنامه کاندیداها به صورت قرعه‌کشی مشخص شد تا عدالت کاملاً رعایت شود و طبق قانون، رأی‌گیری باید به صورت مخفی انجام شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر اینکه بحث نظارت با دخالت دو مقوله جدا از هم در امور شهرداری به شمار می‌رود، تصریح کرد: این در حالی است که هیچ تضمینی برای حضور شهردار که از سوی اعضای شورای اسلامی شهر انتخاب می‌شود، برای چهار سال آینده وجود ندارد.

حمزه‌لوپاک با بیان اینکه به هیچ وجه موضوع ثبات مدیریتی را دستاویزی برای نادیده گرفتن ناکارآمدی شهردار قرار نخواهیم داد و بلافاصله به دنبال گزینه بهتر خواهیم بود، خاطرنشان کرد: امروز به جرأت می‌توان گفت که هیچ‌گونه دخالتی در خصوص انتصابات در مجموعه شهرداری زنجان از سوی شورای اسلامی وجود نخواهد داشت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان گفت: دست شهرداری برای انتصاب و انتخاب افراد در مجموعه شهرداری باز بوده و نگاه شورای اسلامی شهر زنجان، دخالت در این امور نیست. با این وجود نظارت بر امر انتصابات وجود خواهد داشت.

کد خبر ۵۳۰۴۴۸۵


منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا