دوره تئوری مربیگری درجه یک و ۲ رشته‌های مختلف ورزشی از ۳۱ اردیبهشت آغاز می‌شود

به گزارش زنجان سحر؛ اکبر نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: هیات کاراته استان زنجان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان اقدام به برگزاری دوره‌های تئوری مربیگری درجه یک، ۲ و ۳ تمام رشته‌های ورزشی کرده است.

وی با بیان اینکه دوره درجه ۳ در نیمه اول اردیبهشت برگزار شد، خاطرنشان کرد: در این دوره ۶۰ نفر از بیش از ۱۵ استان کشور شرکت کرده بودند.

نوروزی افزود: گواهی حضور در دوره از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برای قبول‌شدگان این دوره، صادر شد.

دبیر هیات کاراته استان زنجان با بیان اینکه آخرین مهلن ثبت‌نام در دوره‌های درجه یک و ۲ تا ۳۰ اردیبهشت است، گفت: علاقه‌مندان به مربیگری در رشته‌های مختلف ورزشی از سراسر کشور می‌توانند به صورت مجازی در این دوره ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه دوره‌های درجه یک و ۲ از ۳۱ اردیهبشت به صورت مجازی آغاز می‌شود، اظهار داشت: مدت این دوره ۱۰ روز خواهد بود و برای تمام پذیرفته‌شدگان، گواهی حضور در دوره از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان صادر خواهد شد.

نوروزی با تاکید بر اینکه علاقه‌مندان به مربیگری در تمام رشته‌های ورزشی هم در بخش آقایان و هم خانم‌ها می‌توانند در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند، تصریح کرد: داشتن حداقل ۲۳ سال سن و حداقل مدرک تحصیلی دیپلم از جمله شرایط متقاضیان است.

انتهای پیام/


منبع : راه دانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا