راهنمای خرید گوشی‌های سامسونگ؛ تفاوت مدل‌ها و سری‌های مختلف چیست؟

این هفته به سراغ گوشی‌های سامسونگ رفتیم و می‌خواهیم نگاهی دقیق به تک تک اعضای این خانواده‌ی بزرگ بیاندازیم. در این راهنمای خرید گوشی‌های سامسونگ سری‌های مختلف را از نظر مشخصات مهم با هم مقایسه می‌کنیم و در انتخاب مناسب‌ترین مدل به شما کمک می‌کنیم.

سری‌های سامسونگ به طور کلی شامل سری S، سری Note، سری Z، سری A، سری M و یک سری از گوشی‌های خاص‌تر سامسونگ یعنی سری فن ادیشن‌ها، سری XCover Active و سری  Fمی‌شود. گوشی‌های پرچم‌دار در سری S سامسونگ قرار می‌گیرند که بهترین دوربین‌ها و قدرتمندترین چیپست‌ها دارند. سری نوت سامسونگ جزو پرطرفدارترین گوشی‌های اندرویدی به شمار می‌روند و روی کارهای حرفه‌ای تمرکز دارد و همراه با قلم استایلوس معروف عرضه می‌شوند. در حال حاضر ادامه‌ی تولید این سری متاسفانه متوقف شده و در عوض قلم آن به گوشی S21 Ultra اضافه شده است. سری Z سامسونگ هم گوشی‌های تاشوی خارق‌العاده‌ای هستند که که اخیرا از جدیدترین مدل آن یعنی زد فولد ۳ رونمایی شده است.

  • راهنمای خرید گوشی‌های شیائومی؛ تفاوت مدل‌ها و سری‌های مختلف چیست؟

برای جزئیات بیشتر در مورد راهنمای خرید گوشی‌های سامسونگ و مقایسه‌ی دقیق آن‌ها با هم، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا