راه ارتباطی ۱۱ روستای استان زنجان با گذشت ۲ روز از بارش برف همچنان مسدود است

– به گزارش زنجان سحر –

جواد یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: با توجه به بارش برف در دو روز گذشته و کاهش محسوس دمای هوا در استان هنوز برخی مسیر‌های روستایی بازگشایی نشده و این در حالی است که همه محورهای اصلی و شریانی استان باز است.

وی افزود: تعدادی راه روستایی در شهرستان‌های زنجان، ایجرود و ماهنشان با توجه به بارش سنگین برف، کمبود ماشین‌آلات و تجهیزات راهداری هنوز مسدود است که راهداران در حال برف‌روبی هستند و امیدواریم تا پایان امشب بازگشایی راه‌ها انجام شود.

معاون راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان زنجان در رابطه با علت تاخیر بازگشایی برخی راه‌های روستایی عنوان کرد: بارش برف در نقاط برف‌گیر ادامه دار بوده و همین امر سبب می‌شد تا مسیر برخی از روستا‌ها چندین بار مسدود و با تلاش راهداران دوباره بازگشایی شود از سویی دیگر کوهستانی بودن منطقه نیز این امر را با کندی رو‌به‌رو می‌کند.

مسیر ۳۳ روستای استان زنجان در پی بارش برف مسدود است
هشدار مدیریت بحران استان زنجان نسبت به وزش بادهای شدید و کاهش دما در استان/ اداره ورزش از صعود کوهنوردان به ارتفاعات جلوگیری کند
کاهش محسوس دمای هوا از روز پنج‌شنبه در استان زنجان/ در نقاط سردسیر کمینه دما به منفی ۲۰ درجه می‌رسد

وی عنوان کرد: با تلاش عوامل راهداری مسیر اکثر روستاها بازگشایی شده اما هم‌اکنون راه ۱۱ روستا همچنان مسدود است. با این حال ضروری است رانندگان برای عبور از محورهای کوهستانی استان تجهیزات زمستانی به همراه داشته و از ترددهای غیرضروری جلوگیری کنند.

انتهای پیام/ح


منبع : تسنیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا