ساماندهی فعالیت های فرهنگی سبزه میدان زنجان و دروغ محدود کردن شادی مردم + عکس

هفتاد و نهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان با دو موضوع مهم در ۲۰ مرداد ماه با حضور همه اعضا و شهردار برگزار شد.

از جمله این موضوعات طرح لزوم اخذ مجوز از کمیسیون‌ فرهنگی و اجتماعی به منظور اجرای برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و غیره در پیاده‌راه سبزه‌میدان بود.

کاظم افشارچی، رئیس کمیسیون حمل و نقل شور ای شهر با ارائه این طرح خواستار ساماندهی اجرا و تأیید هرگونه برنامه و فعالیت فرهنگی و اجتماعی و ورزشی در پیاده راه توسط کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا بود که در نهایت با نظر اکثریت آراء برای بررسی و اصلاح به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شد.

در متن طرح اینگونه آمده است که : «برگزاری برنامه در پیاده‌راه سبزه‌میدان سبب ایجاد مشکلات برای شهروندان و کاسبان محل می‌شود از همین رو پیشنهاد می‌شود قبل از اجرای هر برنامه مجوز لازم از کمیسیون فرهنگی شورا دریافت شود در غیر این صورت اجرای هر نوع مراسم توسط شهرداری و یا سایر نهادهای ذی‌ربط در پیاده راه سبزه‌میدان اکیداٌ ممنوع است.»

بیشتر بخوانید :

تجمع کسبه در اعتراض به طرح پیاده راه در زنجان + عکس

کاظم افشارچی در جلسه علنی شورای شهر با اشاره به برنامه های نامناسب اجرا شده در پیاده راه سبزه میدان اظهار کرد: برخی از برنامه های اجرا شده توسط سازمان فرهنگی شهرداری موجب اعتراض مردم شده است که این مسائل باید مد نظر قرار گیرد و موارد مشابه تکرار نشود.

وی با بیان اینکه بنده مخالف اجرای برنامه های شاد نیستم و خود یک فرد شاد هستم وبه شادی مردم اهمیت می دهم عنوان کرد: باید برنامه های فرهنگی اجرا شده در پیاده راه سبزه میدان مطابق با ضوابط شهر زنجان باشد و بنده به عنوان نماینده مردم نمی توانم با بی توجهی از این مسئله عبور کنم چرا که من از طرف مردم مورد سوال واقع می شوم.

با این حال روزنامه صدای زنجان و برخی رسانه های اصلاح طلب استان ، در آستانه نزدیک شدن به انتخابات مجلس ۹۸ با در پیش گرفتن حربه حاشیه سازی قصد منحرف کردن افکار عمومی جامعه از وضعیت اقتصادی و اجتماعی جامعه را دارند . وضعیت اسفباری که نمود آن تورم و بیکاری رکود شکن و برجامی که هنوز گلابی نداده است . انتقام از رقبا و ایجاد حواشی مخرب پیرامون شخصیت های رقیب ، حتی با متوسل شدن به دروغ و تهمت ، نیز شگرد دیگری است که رفته رفته تا انتخابات اسفند ۹۸ بیشتر شاهد آن خواهیم بود.

سعید سپهر

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن