سرمایه گذاری بر روی احساس “دختران” کثیف ترین تاکتیک انتخاباتی مهرعلیزاده + تصاویر

محسن مهرعلیزاده در حالی در ظاهر برای بانوان و دختران این سرزمین دلسوزی می کند و نگران پیامک های گشت ارشاد برای برخی دختران است ، که در ماجرای اسید پاشی های اصفهان در سال ۹۳ یعنی زمانی که او استاندار روحانی در اصفهان بود ، با بی تفاوتی از کنار این اتفاق تاسف بار و مهم می گذرد ! آیا دلسوزی و نگرانی او بخاطر پیامک گشت ارشاد برای برخی دختران با بی تفاوتی در اسید پاشی به دختران اصفهانی همخوانی دارد ؟! آیا این به معنای سو استفاده از احساسات دختران برای رسیدن به اهداف انتخاباتی نیست ؟!

وی پس از مدت ها در واکنش به سوال یک خبرنگار درباره آخرین وضعیت اسید پاشی ها می گوید :« هنوز به موضوع اسید پاشی ها نپرداخته ام ما مسائل بسیار داریم، آب، اشتغال، محیط زیست و سایر مسائل معضلات از موضوعاتی است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد »

مهرعلیزاده

حال امروز یک خبرنگار اصلاح طلب خاطره ای از زمان استانداری مهرعلیزاده و ماجرای اسیدپاشی اصفهان منتشر کرد و نوشت: در برنامه استانداران تو وزارت کشور ازش درباره پیگیری اسیدپاشی اصفهان پرسیدم گفت کارهای مهم‌تر دارم!

مهرعلیزاده

نکته جالب توجه اینجاست که اخیرا محسن مهرعلیزاده در یکی از اتاق‌های گفت‌وگو در شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس مدعی می شود “اسیدپاشی بر روی بانوان در اصفهان در زمان دادستانی آقای رئیسی‌ بود و ایشان باید پاسخگو باشند!

این ادعا در حالی مطرح شد که در آن مقطع زمانی سید ابراهیم رئیسی به عنوان دادستان کل کشور قاطعانه پیگیر این اتفاق تلخ می شود . با یک بررسی ساده در اینترنت دیده مشاهده می شود که خبرگزاری‌های رسمی کشور در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۳ خبر مربوط به دستور آیت‌الله رئیسی دادستان کل وقت کشور را برای دستگیری عامل یا عاملان اسیدپاشی در اصفهان منتشر کرده اند؛ در متن این خبر آمده بود: “سید ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور طی حکمی به دادستان عمومی و انقلاب اصفهان دستور تسریع در شناسایی و دستگیری عامل یا عاملین احتمالی اسیدپاشی در حوزه قضائی اصفهان را با بهره‌گیری از قضات مجرب و بسیج کلیه امکانات انتظامی و امنیتی صادر کرد.

رئیسی

پس از این دستور ، رئیسی در گفتگو با خبرگزاری ها تمام مراحل رسیدگی به این پرونده را اطلاع رسانی می کند . اما در این میان خبری از استاندار اصفهان که ریاست شورای تامین استان را هم برعهده دارد نیست !

عوام فریبی و دروغگویی ، سو استفاده از احساسات دختران برای پیشبرد اهداف انتخاباتی یکی کثیف ترین اقداماتی هست که یک حزب می تواند برای رسیدن به قدرت از آن بهره ببرد که این روزها شاهد آن هستیم !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا