سیاه‌نمایی رادیو فردا به ضررش تمام شد/ معرفی «اتوبوس آمبولانسی» به مدیران رسانه آمریکایی

از شایعه تا واقعیت: بیش از یک سال است که رسانه‌های ضدانقلاب از جمله شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان تمام تلاش خود را برای سیاه‌نمایی و ناامید کردن مردم در دوران کرونا و خوب جلوه دادن شرایط سایرکشورها در دستور کار خود قرار دادند.

این رسانه‌ها هر کمبود و نارسایی در هر نقطه از کشور را به یکی از اخبار مهم تبدیل می‌کنند و در مقابل خبر خوب شروع واکسیناسیون سالمندان و جانبازان کشورمان را پوشش نمی‌دهند.

در آخرین نمونه، رادیو فردا با انتشار فیلمی به قصد سیاه‌نمایی امکانات ایران مدعی شد که در اهواز بیماران کرونایی را با اتوبوس‌های شهری جابجا می‌کنند.

 

این سطح بی‌اطلاعی گردانندگان رادیو فردا درحالی است که سال‌ها است در کشورمان از اتوبوس آمبولانس‌ها استفاده می‌شود و این اتوبوس آمبولانسها بیشتر ویژه حوادث جاده ای و اورژانس ۱۱۵ بوده و دارای ۹ تا ۱۳ تخت برای رسیدگی و درمان حادثه دیدگان حوادث جاده ای و حوادثی چون زلزله و سیل می باشدکه بعضآ قابلیت افزایش به ۱۵تخت خواب را نیز دارد و هیچ ارتباطی به اتوبوس‌های شهری ندارد.

علیرضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت نیز با انتشار یک ویدئویی امکانات ویژه این  اتوبوس آمبولانس‌ها را به تصویر کشید.

 

 

البته این بی‌سوادی سوژه کاربران شد و مخاطبانشان زیر پست رادیو فردا با تمسخر مدیران رادیو فردا، شرایط استفاده از اتوبوس آمبولانس را برای آن‌ها تشریح کردند.

 

پیش از این نیز برخی کاربران با انتشار تصاویری از آب گرفتگی در یکی از بیمارستان های عراق آن را به ایران نسبت داده بودند.

 

 

انتهای پیام/
منبع : فارس

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا