سینما نیاز به حمایت جدی دارد


میثم زنجانی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با سینماهای استان، اظهار کرد: با وجود اینکه اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در استان، استارت خوبی برای رونق دوباره سینماها در استان بود و استقبال خوبی نیز وجود داشت ولی سینماهای استان وضعیت خوبی نداشته و نیاز به حمایت دارد.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا و تعطیلی‌ آن ضررهای مالی زیادی را برای سینماها به همراه داشته و متاسفانه این مشکلات مالی و اقتصادی تاثیر منفی به پرسنل سینماها داشته و برخی پرسنل را از دست داده‌ایم که امیدواریم دوباره با بهتر شدن وضعیت سینماها شاهد بازگشت این پرسنل به کار باشیم.

این مسئول تصریح کرد: در سینماهای استان همه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی رعایت می‌شود و افراد بدون نگرانی همراه با خانواده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند به سینماها مراجعه کنند و از برنامه‌های آن استفاده کنند.

زنجانی ادامه داد: نبود تبلیغات مناسب و اطلاع نداشتن مردم از بازگشایی سینماها یکی از دلایل استقبال کم از سینماها در این روزها است که ارگان‌های مربوطه در استان با حمایت از سینماها می‌توانند به رونق دوباره آن‌ها کمک کنند.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان زنجان، در رابطه با بازگشایی و تعطیلی سینماها، خاطرنشان کرد: در حال حاضر سینماها استان با ظرفیت ۵۰ درصد باز هستند و تعطیلی دوباره آن‌ها بستگی به وضعیت شیوع ویروس کرونا دارد.

انتهای پیام


منبع : ایسنا

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن