عملیات اجرایی دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین پیشرفت خوبی دارد


به گزارش زنجان سحر به نقل از مهر، فتح الله حقیقی ظهر یکشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در محل استانداری زنجان بر لزوم ضرورت پیگیری برای جذب اعتبارات ملی از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: در نیمه اول اسفند ماه سالجاری این شاخص عملکرد دستگاه‌ها و مدیران مورد بررسی قرار گیرد.

وی اظهار کرد: ایام الله دهه فجر نزدیک است و باید اقدامات و دستاوردهای هشت ساله دولت به مردم به خوبی تشریح شود.

استاندار زنجان به روند پیشرفت عملیات اجرایی دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین اشاره کرد و گفت: این پروژه پیشرفت بسیار خوبی دارد و برخی رسانه‌ها بیان می‌کنند که این پروژه پیشرفت ندارند ناحق است.

حقیقی بر لزوم تدوین طرح جامع شهر زنجان اشاره کرد و گفت: در تصویب این طرح باید همه جوانب فنی، حقوقی و آینده نگری مورد توجه باشد.

وی بر لزوم تقویت اجرای طرح هادی در استان تاکید کرد و گفت: طرح هادی شهرهای کرسف و نور بهار شهرستان خدابنده تمام شده است.

استاندار زنجان به تعیین تکلیف پسماندهای شهرک روی زنجان اشاره کرد و گفت: تعیین تکلیف پسماندهای روی زنجان به نفع مردم است و با دستور صریح رئیس قوه قضاییه در رسیدگی به این موضوع مهم رأی صادر شده به نفع مردم رقم خورد.

حقیقی ابراز داشت: در حال حاضر هفت میلیون تن پسماند روی با اولویت در جاهایی هزینه می‌شود که از ناحیه این پسماندها دچار ضرر شدند و انتقال پسماندهای جدید شهرک روی به مکان دیگر از جمله اقدامات مهم در استان بوده است.

کد خبر ۵۱۲۹۶۱۶

منبع : مهر

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن