فعالیت نقاهتگاه ها در زنجان تقویت شود


به گزارش زنجان سحر به نقل از مهر، فتح الله حقیقی صبح پنجشنبه در جلسه ستاد کرونا در محل استانداری زنجان، به شهادت دو محیط بان زنجانی اشاره کرد و گفت: این دو محیط بان به علت نادانی دو مجرم در راستای حفاظت و حراست از محیط زیست شهید شدند.

وی با بیان اینکه قبل از عید نوروز کرونا در استان به خوبی کنترل شده بود، اظهار کرد: سفرهای نوروزی به ترکیه، مشهد، البرز و تهران باعث شد تا دوباره کرونا در استان روند صعودی به خود بگیرد.

استاندار زنجان با بیان اینکه رفتن به ترکیه چیزی جز اشتباه نیست، گفت: افرادی از روی خودخواهی ترکیه را انتخاب و این امر باعث شد تعداد زیادی از مردم گرفتار شوند که باید دستگاه قضایی با این افراد برخورد کند.

حقیقی بر لزوم تقویت نقاهتگاهها در استان تاکید کرد و ابراز داشت: بیمارستانهای امام علی(ع) نیروی انتظامی، ارتش، بهمن، امام حسین(ع) و امید ابهر در ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی با علوم پزشکی استان زنجان همکاری لازم را داشته باشند.

وی ابراز داشت: هر گونه رفتار مردم در خصوص کرونا بسیار مهم و موثر است و باید همه مردم بدانند که کرونا همچنان است.

استاندار زنجان با بیان اینکه تردد در استان ۱۲۰ درصد رشد داشته است، گفت: سفرهای نوروزی عامل مهم افزایش بیماران کرونایی در استان بود.

حقیقی افزود: باید با افراد پی سی ار مثبت به جد و قاطعانه برخورد شود و در این راستا دستگاه قضایی مدیریت لازم را داشته باشد.

کد خبر ۵۱۸۴۳۵۸


منبع : مهر

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا