قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۲/۱۶| افزایش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ دلار گران شد

– اخبار بازار –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۹۵۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار و ۹۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم ۹۵۱ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۲۷۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 گفتنی است،‌ به دلیل موج جدید کرونا و اعلام شرایط قرمز در تهران، بازار طلا و جواهر تهران نیز به مدت ۲ هفته تعطیل اعلام شده است؛ قیمت های درج شده در این خبر نیز با استناد به نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر است.

قیمت آن‌لاین دلار و سکه در بازار آزاد

 

به گزارش تسنیم،‌ در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۱ هزار و ۹۰۰ تومان، قیمت یورو ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان و درهم امارات  ۵ هزار و  ۸۰۰ تومان اعلام شده است.

نوسان قیمت در بازار ارز درحالی رخ داده که در تعطیلات نوروز، با تلاش سفته بازان،‌ قیمت دلار به مرز ۲۶ هزار تومان هم رسیده بود اما انتشار خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای و … باعث عقب نشینی دلار از این سطح قیمتی شده است.

به اعتقاد کارشناسان دو باور در بازار ارز وجود دارد که موجب نوسانات قیمتی می شود،‌نخست اینکه با مذاکره و بازگشت به برجام و … قیمت ارز کاهش چشم گیری خواهد داشت و دوم اینکه حتی مذاکره هم نمی تواند مانع از واقعیات موجود اقتصاد ایران شود و امکان کاهش چشم گیر قیمت ارز وجود ندارد و نهایتا دلار در کانال ۲۳-۲۲ هزار تومان جا خوش می کند.

به گزارش تسنیم،‌ در صرافی‌های بانکی قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۰ هزار و ۶۴۳ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۰ هزار و ۲۳۴ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۵ هزار و ۲۴۹ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۴ هزار و ۷۴۹ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: پنج‌شنبه ۱۶  اردیبهشت ۱۵:۱۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۰  هزار و ۶۴۳

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۱  هزار و ۹۰۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۵  هزار و ۲۴۹

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۵ هزار و ۳۰۰

قیمت درهم

۵ هزار و ۸۰۰

قیمت پوند

۳۰ هزار و ۷۰۰

بروزرسانی: ‌‌‌‌‌‌پنج‌شنبه ۱۶  اردیبهشت ساعت ۱۵:۱۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۹ میلیون و ۶۰۰  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۱۰۰   هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۳  میلیون و ۵۰  هزار

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و ۸۰۰  هزار

بروز رسانی: پنج‌شنبه ۱۶  اردیبهشت ساعت ۱۵:۱۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۹۵۱  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۲۷۲  هزار

مثقال طلا

۴  میلیون و ۱۲۰  هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۹۱

انتهای پیام/

 


منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا