لباس؛ صدرنشین جدول قاچاق در زنجان


مرتضی ممیزی در گفت‌وگو با ایسنا، از کشف کالای قاچاق در شهرستان ابهر خبر داد و اظهار کرد: طی روزهای گذشته محموله ۸۹۰ ثوبی البسه قاچاق در شهرستان ابهر کشف و ضبط شد، به طوری که این محموله از یک دستگاه پژو ۴۰۵ کشف و ضبط شده و ارزش کالای کشف شده بیش از یک میلیارد ریال است.

وی با اشاره به اینکه پس از سیر مراحل قانونی، قاچاق بودن محموله محرز شد، افزود: جریمه تعیین ‌شده برای این قاچاقچی یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال است.

این مسئول ادامه داد: پیش از این نیز ۹۶۰۰ ثوب البسه قاچاق در خدابنده کشف شده بود. این محموله نیز از چهار دستگاه خودروی سواری در شهرستان خدابنده کشف شد.

ممیزی تصریح کرد: این محموله علاوه بر البسه قاچاق شامل ۳۳ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شده نیز بود که در این رابطه چهار نفر به تعزیرات حکومتی خدابنده معرفی شدند. ارزش کالاهای مکشوفه ۷ میلیارد ریال بوده و پرونده‌ها خارج از نوبت رسیدگی و با عاملان قاچاق برابر قانون برخورد خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان، خاطرنشان کرد: به علت تاثیر منفی قاچاق در اقتصاد کشور، تعزیرات حکومتی به جدیت با قاچاقچیان برخورد می‌کند، به همین خاطر بیشترین محموله‌های قاچاق که در استان رسیدگی می‌شود، مربوط به قاچاق البسه، نفت‌گاز، سیگار و لوازم خانگی است.

انتهای پیام


منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا