مجمع حیدریون زنجان، هیئتی صاحب سبک+عکس و فیلم

در حال عبور از خیابانی در زنجان صدای روضه دلنشینی توجه مرا به سمت خودش جلب کرد به سمت صدا رفتم نزدیک که شدم جلوی درب اصلی هیئت کسی نبود ولی ماشین و موتور زیادی پارک بود دو طرف ورودی مزین بود به عکسهای شهدای دوران دفاع مقدس و یک عکس بزرگ از مقام معظم رهبری که ترکیب زیبای ایجاد کرده بود.

کیسه و فرشی که به عنوان درب ورودی آویزان کرده بودند را کنار زدم احساس کردم بر رویم آب ریختند یک آن تمام لباسهایم خیس شد,دوربین را نگاه کردم که مثل خودم خیس شده بود اما بدون کوچکترین نگرانی از وضعیت موجود(البته برای دوربین) وارد شدم باور کردنش سخت بود همه نشسته بودند و سینه میزدند ولی بسیار منظم و یک پارچه این اتفاق می افتاد.

دو ردیف جلوتر از من شخصی با گوشی تلفن همراهش مشغول فیلم برداری بود, شخص دیگری به او نزدیک شد و وی را از ادامه فیلم برداری منع کرد.
این صحنه را که دیدم مشغول جمع کردن دوربین شدم تا به هیئت دیگری بروم چون ظاهرا اجازه عکاسی به کسی نمیدهند.سرم را که بالا آوردم شخصی جا افتاده ای را چند صف جلوتر مشاهده کردم که در حال اشاره به من برای رفتن به جلو بود. تشکر کردم و فهماندم که منصرف شدم و قصد عکاسی ندارم . ولی اصرار ایشان باعث شد به چند صف جلوتر بروم که با روی خوش از من استقبال کرد و گوشه دنجی را برای گذاشتن وسایلم به من نشان داد.
بعد از آماده کردن دوربین و تعویض لنز هایم از من اسم رسانه را پرسید و وقتی گفتم بولتن گفت درسته سال گذشته هم عکسهایتان را دیدم خیلی خوب بود.دروغ نگویم کمی حس غروری که اصلا سراغ ما عکاسها نمی آید سراغم آمد و شکر کردم که بعد از سالها کم کم با آثارم شناخنه میشوم.خلاصه رفتم عکس گرفتم و بعد هیئت نیز در نشست صمیمی بچه های هیئت شرکت کردم و با سلام و صلوات راهی کردند مارا و انصافا شب فراموش نشدنی در محرم امسال تجربه کردم .در اینجا از برادر بزرگوار و مداح خوب حیدریون یعنی کربلایی حسین عینی فرد کمال تشکر را دارم که همکاری خوبی برای تهیه گزارش با بنده داشتند.

حیدریون زنجان
حیدریون زنجان
حسین عینی فرد حیدریون زنجان
حسین عینی فرد حیدریون زنجان
حیدریون زنجان
حیدریون زنجان

heydarion-zanjan
Capture

شعر خوانی استاد کلامی در حیدریون زنجان

مداحی های زیبای کربلایی حسین عینی فرد

مداحی حاج مهدی رسولی در حیدریون زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا