مشارکت ۳۵٠ پایگاه بسیج زنجان در طرح سردار سلیمانی

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سردار جهانبخش کرمی ظهر امروز در حاشیه بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی و از روند اجرایی طرح شهید سلیمانی اظهار کرد: پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، بسیجیان با تمام توان پای کار آمدند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اقدامات بسیجیان در روزهای سخت کرونایی عنوان کرد: ضدعفونی اماکن و مراکز پرتردد، تولید ماسک، تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی از جمله اقدامات این ایام است. 

وی در ادامه با اشاره به اجرای رزمایش کمک مومنانه در کشور و زنجان بیان کرد: بیش از ۹۰میلیارد تومان کمک‌های مومنانه در استان زنجان توزیع شده است.

سردار کرمی با اشاره به اجرای طرح سردار سلیمانی اضافه کرد: این طرح به‌منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا اجرایی می‌شود.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه بیش از ۳۵۰ پایگاه مقاومت بسیج و کانون بسیج اقشار نظیر بسیج جامعه پزشکی اصناف و طلاب در این طرح مشارکت می‌کنند، خاطر نشان کرد: روزانه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ بسیجی خواهر در این طرح مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه از آغاز اجرای این طرح بیش از ۹ هزار بسته معیشتی و ۷ هزار بسته بهداشتی در بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: در مرحله حمایتی، به‌منظور جلوگیری از تردد بیماران کرونایی، برای تأمین معیشت، ارسال بسته‌‌های حمایتی و بهداشتی صورت می‌‌گیرد.

انتهای پیام/۷۳٠٠۹/ق/ی
منبع : فارس

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن