مهدکودک‌ها می‌توانند از محصولات و تولیدات کانون پرورش فکری استفاده کنند/ آمادگی مدیریت مهدکودک‌ها را به صورت تخصصی داریم

به گزارش زنجان سحر؛ علیرضا نوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: پس از واگذاری مدیریت مهدکودک‌ها به وزارت آموزش، سازمانی به نام تعلیم و تربیت کودکان تاسیس شد اما دستورالعملی در این رابطه به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ابلاغ نشده است.

وی با اشاره به نامه‌ای که اخیراً از سوی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به استان‌ها ارسال شده است، خاطرنشان کرد: طبق این نامه به مهدکودک‌ها اعلام شده که ارتباط خود با کانون را بیشتر کرده و حداقل بتوانند از محصولات، تولیدات، کتاب و لوازم تخصصی کانون استفاده کنند.

نوری افزود: مهدکودک‌ها در گذشته از هر کتاب و محصولاتی برای تربیت کودکان استفاده می‌کردند که ممکن است مورد تایید تخصصی این حوزه نباشد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: علت بِرند شدن کانون به این دلیل این است که برای تمام تولیدات خود در بخش‌های مختلف، حساسیت نشان داده است.

وی اظهار کرد: به همین دلیل، ابلاغ شده که هر کتاب و محصولی را نمی‌توان وارد مراکز کانون کرد و در اختیار اعضا قرار داد و حتما باید از تولیدات مورد تایید خود کانون باشد که به صورت علمی‌تر و تخصصی‌تر تدیون و تولید شده است.

نوری با بیان اینکه مهدکودک‌ها می‌توانند از محصولات کانون استفاده کنند، خاطرنشان کرد: طبق اعلام از مرکز، مهدکودک‌ها می‌توانند از محصولات و تولیدات کانون استفاده کنند و در خصوص مدیریت مهدکودک‌ها تاکنون دستورالعملی به کانون ابلاغ نشده اما اگر این اتفاق بیفتد، کانون آمادگی مدیریت مهدکودک‌ها به صورت تخصصی را دارد.

 

انتهای پیام/


منبع : راه دانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا