نماینده مردم تبریز مطالب منتسب به خود در شایعه اعترافات طبری را تکذیب کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای مطالب منتسب به خود در شایعه اعترافات طبری را تکذیب کرد.

حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با  صدور بیانیه شایعه اعتراف اکبر طبری را تکذیب کرد.  

در متن  این تکذیبیه آمده است :

قرآن کریم می‌فرماید « إِنْ جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» اگر فاسقی برای شما خبری آورد آن را بررسی کنید و بدون بررسی نه قبول کنید نه نقل کنید.

متاسفانه در جامعه عده‌ای بدون توجه به دستور الهی و به‌ دور از اخلاق اسلامی هر خبر و شایعه‌ای را بدون هرگونه تحقیق و بررسی بازنشر می‌نمایند.

مدتی قبل شایعه‌ای با عنوان اعترافات طبری در فضای مجازی پخش گردیدکه  اساسا دروغ و ساختگی بود و در این خبر دروغ نام چندی از افراد سیاسی و مدیران کشور از جمله نام اینجانب ذکر کردند.

به دروغ مدعی شدند که ریاست مجلس سابق از طریق متهم معروف “اکبر طبری” که پرونده سنگین آن در حال رسیدگی است، اعمال نفوذ می‌کردند و این خبر دروغ هم از طرف بعضی از افراد مذکور در اعترافات تکذیب شد و هم از طرف سازمان اطلاعات سپاه تکذیب گردید. 

اینجانب قبلا تکذیب کرده بودم و مجددا دروغ، ساختگی و جعلی بودن آن را اعلام می‌کنم و واحد حقوقی دفتر اینجانب از افرادی که در فضای مجازی آن را منتشر نموده و اصلاح نکرده‌اند به عنوان نشر اکاذیب شکایت می‌کند.

 سید محمدرضا میرتاج الدینی                            

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی   ۹۹/۳/۲۸ 

انتهای پیام/۶۰۰۰۲ /س    
منبع : فارس

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا