هشدار مردم عراق به آل سعود

به گزارش زنجان سحر به نقل از مشرق، مردم عراق پس از انفجارهای انتحاری بغداد که یکی از آن توسط یک تبعه عربستان سعودی انجام شد، خشم خود را از آل سعود ابراز کرده و این رژیم را تهدید به انتقام کردند.

آنان در این زمینه با انتشار هشتگ #به آن پاسخ خواهیم داد – در سرزمین شما، سعودی را مسئول ساخت گروه تروریستی وهابی داعش و عملیات های تروریستی آن دانستند.

فاطمه زهراء نوشت: ما روزی سر سعودی که گاو شیرده آمریکا و صهیونیستهاست را قطع خواهیم کرد.

ابومهدی نوشت: ای آل سعود، روزی انتقام تمام بی گناهانی که خونشان را ریختید و کودکانی که خانواده شان را از آنان سلب کردید، خواهیم گرفت.

الخال رامز نوشت: گذرگاه عرعر باز شد و بمب گذاری بازگشت.

وی ادامه داد: در جریان تظاهرات اکتبر با اینکه دولت فلج بود هیچ انفجاری رخ نداد، اکتبریها و تروریسم فقط یک هدف دارند و آن نابودی عراق است.

ریحانه المصطفی نوشت: برای آنهایی که نقش تروریستی سعودی در عراق را فراموش کرده اند تصاویر هزاران انتحاری سعودی را بیاورید که خود را در عراق منفجر کردند و تصاویر پلاکهای خودروهایی که آنان در زمان داعش جنایتکارانشان را با آن به عراق فرستادند.

اچ اس تی نوشت: شیوخشان بهای این جنایت را خواهند پرداخت.

مختار نوشت: محور آمریکایی صهیونیستی سعودی و مزدورانشان مسئول انفجارهای تروریستی عراق هستند.

میرال نوشت: انفجار برای مردم عراق موضوع جدیدی نیست اما بازگشت آن پس از سالها نشانه وجود ضعف در حکومت است.

ابوحسن الحریشاوی نوشت: رابطه ما با سعودی بر اساس عمق زخم و خونی است که با کمربندهای انفجاری و خودروهای بمب گذاری شده شان ریخته شده است.

محمد الناصر نوشت: پس از آنکه داعش مورد حمایت سعودی، مسئولیت انفجار انتحاری را به عهده گرفت، مجلس باید سریعا خواستار اعدام داعشیها شود.


منبع : مشرق

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن