پروژه پیامبر اعظم ۲ زنجان دو ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد

 علی ذوالقدر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی سازمان اوقاف در بخش اقتصادی ارتقای بهره‌وری موقوفات و رقبات و افزایش عواید به منظور اجرای بهینه نیات واقفان خیراندیش است، اظهار کرد: هدایت، نظارت، راهبری و حل مسائل و مشکلات اوقاف از جمله اولویت‌هایی است که در استان دنبال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان خدابنده با توجه به حجم بالای موقوفات در آن طرح‌های متعددی در حال اجراست، اضافه کرد: یکی از این پروژه‌ها، پیامبر اعظم ۲ است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده با اشاره به اینکه پروژه پیامبر اعظم ۲ در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۴۰۰ متر مربع در حال ساخت است، اضافه کرد: ساخت پروژه در چهار طبقه در حال انجام بوده و طبق آخرین گزارشات در مرحله نازک‌کاری است.

وی با اشاره به اینکه امسال با  تخصیص اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برای پروژه پیامبر اعظم ۲، کار ساخت آن به سرعت انجام شد، اضافه کرد: در صورت استمرار این روند ساخت، پروژه مذکور ظرف دو ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: همچنین این پروژه یک طرح الحاقی به نام ترمینال جنوب نیز دارد که در سه بخش مجزا هریک به مساحت ۱۴۰ مترمربع تهیه شده است.

ذوالقدر با اشاره به اینکه کاربری این مجتمع در آینده به عنوان ساختمان پزشکان و کلینیک‌های درمانی از جمله داندانپزشکی خواهد بود، اضافه کرد: این طرح در محل موقوفه قیدار نبی(شهر قیدار) در حال ساخت بوده و که نیت این موقوفه خیرات و مبرات و هزینه‌های جاری حرم مطهر حضرت قیدار نبی(ع) است.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق
منبع : فارس

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن