پیشنهاد نماینده زنجان در زمینه طرح کلان شبکه ملی اطلاعات در مجلس تصویب شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح کلان معماری شبکه ملی اطلاعات مصوب شهریور ۹۹ با اولویت بومی سازی تجهیزات و خدمات امنیت و سالم سازی و ذخیره سازی و پردازش داده کلان موفق به کسب آراء در صحن مجلس شد.

مصطفی طاهری امروز در گفت و گو با نه وار نیوز در زنجان اظهار داشت: اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای اشتغالزایی زندانیان یکی از مصوبات جدید مجلس شورای اسلامی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه با موافقت نمایندگان مجلس دستگاه ها مجاز شدند که یک درصد از منابع خود را برای مسائل جمعیت و خانواده هزینه کنند، تصریح کرد: تسهیل در سنددار شدن زمین های کشاورزی هم یکی از مباحث مطرح شده در صحن بود که آراء مورد نیاز را کسب کرد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با بیان اینکه همچنین مصوبه افزایش ۲۵ درصدی حقوق های تا ۱۰ میلیون تومان و و افزایش ثابت درآمدهای بالای ۱۰ میلیون تومان از مصوبات خوب مجلس بوده است، ادامه داد: پروژه های مختلفی نیز مرتبط با فضای مجازی مطرح و رای آورد.

وی در زمینه طرح کلان معماری شبکه ملی اطلاعات مصوب شهریور ۹۹ با اولویت بومی سازی تجهیزات و خدمات امنیت و سالم سازی و ذخیره سازی و پردازش داده کلان ابراز داشت: این طرح نیز آراء لازم را کسب کرد.

طاهری همچنین از معافیات مالیاتی افراد حق التدریسی و یا کارکنان به صورت ساعتی خبر داد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا