چهارمین مرحله کمک‌های مومنانه جامعه ورزشی استان زنجان آغاز می‌شود

– به گزارش زنجان سحر –

طیب امیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان ضمن تشریح برنامه‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: همزمان با روز ۲۲ بهمن ماه سال جاری، همایش بزرگ رژه اتومبیل‌رانان، دوچرخه‌سواران و موتورسواران در زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های دهه فجر امسال به شکل مجازی برگزار خواهد شد، گفت: بسیج ورزشکاران استان در روز ۲۲ بهمن، مراسم بزرگ رژه ورزشکاران را برگزار کند. همچنین بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط “پاراگلایدر” گلباران خواهد شد.

مسئول بسیج ورزشکاران استان زنجان به برگزاری مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه جامعه ورزشی استان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: این مرحله در راستای کمک به نیازمندان همزمان با دهه فجر آغاز خواهد شد و قرار است بر اساس بانک اطلاعاتی بسیج بین نیازمندان توزیع شود.

وی همچنین به تجهیز پایگاه‌های روستایی به امکانات ورزشی اشاره کرد و ابراز کرد: همزمان با ایام‌الله دهه فجر برخی از پایگاه‌های بسیج روستایی به ست‌های ورزشی مجهز می‌شوند.

طرح‌های ناتمام عمرانی سمنان در دهه فجر افتتاح می‌شود
برنامه‌های دهه فجر با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در سطح پایگاه‌ها و مساجد قم برگزار می‌شود
امام جمعه سمنان: برنامه‌های دهه فجر باید مردم محور باشد

امیری در زمینه رونمایی از کتاب “شهید سهراب اسماعیلی” که مقرر بود در دهه فجر برگزار شود، گفت: به دلیل عدم اتمام نگارش کتاب، رونمایی از آن به زمان دیگری موکول شده است.

وی در پایان اظهار کرد: رقیه شجاعی یکی از ورزشکاران عضو تیم ملی استان مدال برنز جهانی خود را همزمان با سالروز شهادت سردار سلیمانی در اختیار سازمان بسیج ورزشکاران گذاشته تا با مزایده و فروش آن، زندانیان جرائم مالی غیر عمد را آزاد کنیم.

انتهای پیام/ ز


منبع : تسنیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن