۳۶۲ میلیون ریال کالای غیر قابل مصرف در زنجان منهدم شد


به گزارش زنجان سحر به نقل از مهر، غلامحسین مهری عصر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران، گفت: این اداره‌کل وظیفه تعیین تکلیف اموال دولتی از طریق مزایده را بر عهده دارد که به صورت میانگین ماهانه یک مزایده برای واگذاری اموال و یا کالاهای قاچاق، برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تعیین تکلیف تمام اموال از طریق مزایده سراسری صورت می‌گیرد، اظهار کرد: برگزاری مزایده با توجه به شیوع بیماری کرونا در بستر فضای مجازی و سامانه ستادی ایران انجام می‌شود.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان زنجان، گفت: طی سال ۹۷ در آمد اموال تملیکی استان زنجان از فروش داخلی اموال منقول ۸۱ میلیارد و ۴۱۲ میلیون تومان بوده است.

مهری تاکید کرد: همچنین از فروش کالاهای به شرط صادرات ۳۸ میلیارد و ۹۰ میلیون ریال کسب درآمد برای اموال تملیکی استان بوده است.

وی به انهدام کالاهای غیر بهداشتی و غیر استاندارد در استان اشاره کرد و گفت: در سال ۹۷ به میزان ۱۸ تن کالای غیر مصرفی به ارزش پنج میلیارد و ۳۰۹ میلیون ریال و سال گذشته هم ۱۸ تن کالا به ارزش ۶ میلیاردو ۳۶۲ میلیون ریال منهدم شده است.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان زنجان، گفت: طی پنج ماهه سالجاری هم کالای غیرقابل مصرف به ارزش بیش از ۳۶۲ میلیون ریال منهدم شده است.

کد خبر ۵۰۰۷۵۱۶

منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا